0

Elementy - Dodatki do Filmów

Elementy – Dodatki do Filmów 4.61/5 (92.22%) 18 votes

Elementy - Dodatki do Filmów

Elementy - Dodatki do Filmów to zestaw typograficzny do budowania tytułów, przedstawiania Państwa Młodych, ciekawej prezentacji dat i wiele, wiele innych.
Zestaw 26 różnych wzorów do indywidualnego wykorzystania w trakcie montażu filmy z wesela, bądź czołówki. Tak jak większość animacji w Naszej ofercie te nie różnią się niczym od pozostałych tj, Imiona, Daty i wszystkie dane jakie są zmienne należy wprowadzić osobiście i animować we własnym programie do NLE. Możliwość edycji całości dostępna tylko w projekcie Adobe After Effects który już wkrótce będzie dostępny na stronie. Dodatkowo otrzymują Państwo pliki PSD (1920x1080px) których można użyć w programach do obróbki zdjęć, czyli w zasadzie pliki można wykorzystać i w filmie i do zdjęć. 26 animacji o długości 12 sekund, plus 26 plików PSD Poniżej zamieszczam miniatury plików oraz przykłady ich zastosowania na klatce filmu (bądź zdjęciu).

 

Tło pliku pokazowego tj i muzyka nie wchodzi w skład zestawu.

Elementy - Dodatki do Filmów SD - SKLEP

Elementy - Dodatki do Filmów HD - SKLEP

  Miniatury - Animacje do filmów - Elementy                                                           animacje do fimów - elementy animacje do fimów 2 czołówka weselna