Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla psa.

Czas zabaw z psem jest niezwykłą szansą, by spożytkować energię swojego zwierzaka, a jednocześnie budować więź. Regularne psoty działają korzystnie na witalność psa, oraz dają frajdę właścicielowi. Gry dobrze jest wzbogacać używając zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się niemało rozmaitych rodzajów zabawek dla psów, ale jak zakupić tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, pasujących do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych tworzyw, są piłki z gumy, materiałowe czy plastikowe. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są stałe, ale musimy myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową piłkę nie zapominajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo istotne, kiedy jesteśmy właścicielami mniejszych ras psów, takich jak pudle albo yorki, którym kupujemy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy pobawić się z pupilem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park lub ogród, gdzie pies będzie mógł rozpędzenia się. Jeśli piesek wie jak przynosić zabawkę spowrotem, warto wybrać frisbee dla psa o dobranej wielkości, tak aby zwierzakowi łatwo można było trzymać zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia psa zabawką podczas zabawy, dlatego w celu uniknięcie bolesnych wypadków wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności fizycznej, a jak wiadomo sport to zdrowie!

legowiska dla psów https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-dla-psow_Legowiska-dla-psa-32900.html